Czworo studentów Wydziału Elektrycznego uczestnikami projektu Szkoła Orłów ZUT 23.10.2020 17:53

zworo studentów Wydziału Elektrycznego weźmie udział w programie Szkoła Orłów ZUT w roku akademickim 2020/21:

1. Mateusz Kopytek (tutor: dr hab. inż. Krzysztof Okarma, prof. ZUT)

2. Kaja Kosmenda (tutor: dr hab. inż. Witold Mickiewicz, prof. ZUT)

3. Rafał Pstrokoński (tutor: dr hab. inż. Marcin Wardach, prof. ZUT)

4. Mikołaj Wiszniewski (tutor: dr hab. inż. Marcin Wardach, prof. ZUT)

Szkoła Orłów jest propozycją skierowaną do najlepszych studentów II roku studiów stacjonarnych I stopnia ZUT w Szczecinie, wyłonionych na podstawie średniej ocen i osiągnięć dodatkowych. Celem projektu jest stworzenie indywidualnej ścieżki rozwoju dzięki realizacji wysokiej jakości kształcenia akademickiego opartego na metodzie tutoringu oraz wsparcia stypendialnemu. Program stanowi okazję do spersonalizowania procesu edukacyjnego w celu optymalnego rozwoju potencjału Orłów i jak najlepszego motywowania ich do samodzielnej pracy oraz podejmowania wyzwań.

Serdecznie gratulujemy!