Cykl warsztatów “Biznes i przemysł dla studentów” powraca w semestrze letnim 08.03.2013 14:08

Zapraszamy studentów do uczestnictwa w drugiej części cyklu warsztatów zatytułowanym „Biznes i przemysł dla studentów”. Przedstawiciele kolejnych firm współpracujących z Wydziałem podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie nowoczesnych technologii i wybranych zagadnień biznesowych.Harmonogram spotkań w semestrze letnim przedstawia się następująco:

• 27-28 marca 2013 r.: „Krajowy System Elektroenergetyczny i odnawialne źródła energii”, prowadzący: Paweł Włoch, EPA Wind (druga część wykładu odbędzie się 10.04.2013)
  • 16 kwietnia 2013 r.: „Skuteczne CV studenta i absolwenta”, prowadzący: Mikołaj Maśluk-Meller, Centrum Międzynarodowej Kariery 8careers.
  • 28 maja 2013 r.: „Diagnostyka procesów przemysłowych z zastosowaniem platformy systemowej PXI National Instruments”, prowadzący: Paweł Reszel, National Instruments.

Zachęcamy do udziału w całym cyklu warsztatów – „wytrwałym” gwarantujemy nie tylko ciekawe zajęcia i zdobycie nowej wiedzy, ale również:

• świadectwo uczestnictwa,
  • wpis w suplemencie do dyplomu ukończenia studiów wraz z przypisanymi punktami ECTS.

Spotkania będą się odbywały w godzinach od 16:00 do 19:00, w sali 209 w budynku przy ul. Sikorskiego 37. Serdecznie zapraszamy!