Certyfikaty ukończenia Akademii Siemensa wręczone 29.03.2023 08:19

Kolejnych trzech Studentów Wydziału Elektrycznego może się pochwalić certyfikatami firmy Siemens poświadczającymi ich wysokie kompetencje w obszarze programowania i obsługi sterowników SIMATIC S7-1200. Do uzyskania takiego certyfikatu konieczne było wykazanie się wiedzą i umiejętnościami na zajęciach związanych z programowaniem sterowników PLC oraz rozwiązanie testu i zaprogramowanie systemu automatyki wykorzystującego sterownik z rodziny S7-1200 oraz panel operatorski. Sukcesu Studentom studiów II stopnia (ale także już Absolwentom studiów inżynierskich) pogratulował Dziekan dr hab. inż. Krzysztof Okarma, prof. ZUT oraz kierownik Akademii Siemensa na Wydziale Elektrycznym dr inż. Krzysztof Jaroszewski, prof. ZUT.

Fot: Anna Bieniek