Certyfikaty firmy B&R zdobyte 03.07.2013 11:23

W dniu 26 czerwca br. na Wydziale Elektrycznym ZUT w Szczecinie odbyła się kolejna już od blisko dziesięciu lat edycja egzaminu na Certyfikat potwierdzający wysoki poziom wiedzy i umiejętności z zakresu programowania przemysłowych systemów sterowania firmy Bernecker&Rainer.Możliwość zdawania egzaminu (składającego się z części teoretycznej oraz praktycznej) przed pracownikami firmy B&R Automatyka Przemysłowa sp. z o.o. (polskiego przedstawiciela firmy Bernecker&Rainer) miała w tym roku najliczniejsza w historii współpracy z Wydziałem Elektrycznym, bo ponad 40-osobowa grupa studentów kierunku Automatyka i Robotyka. Egzamin taki jest nagrodą dla najlepszych studentów, którzy wyróżniająco przeszli zajęcia podczas kursu Programowalnych Układów Sterowania.Zajęcia na Wydziale Elektrycznym, realizowane w formule współpracy z firmami pozwalają dotrzeć do potencjalnych pracodawców, właśnie dzięki egzaminom takim jak ten, przeprowadzony w dniu 26 czerwca.Gratulujemy ponad 20 laureatom egzaminu na Certyfikat B&R!