Busole Biznesu rozdane 23.05.2012 10:24

17 maja br. rozdano Busole Biznesu za 2011 rok. Nagroda Gospodarcza Prezydenta Szczecina przyznawana jest od 2006 roku i ma promować najlepsze szczecińskie firmy, działania proinwestycyjne oraz inspirować rozwój przedsiębiorstw i miasta. Nagrody przyznane zostały w czterech kategoriach: Firma roku, Inwestycja, Firma dla Szczecina oraz Innowacja roku.Miło nam poinformować, że w kategorii Firma roku zwyciężyła firma kk-electronic Polska Sp. z o.o., z którą Wydział Elektryczny podpisał w tym miesiącu porozumienie o współpracy.Oprócz nagród gospodarczych przyznane zostały także wyróżnienia za najlepszą pracę doktorską ukierunkowaną na nowoczesne technologie i innowacje, Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin na najlepszą pracę magisterską lub dyplomową ukierunkowaną na nowoczesne technologie i innowacje oraz Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę naukową z zastosowaniem komercyjnym.Nagrodę za najlepszą pracę magisterską lub dyplomową otrzymał inż. Przemysław Makiewicz za pracę pt. "Symulacja wpływu parametrów sekwencji wzbudzającej na wynik obrazowania metodą echa spinowego w rezonansie magnetycznym”. Promotor pracy: dr inż. Krzysztof Penkala Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Wydział Elektryczny, Katedra Inżynierii Systemów, Sygnałów i ElektronikiNagrodę za najlepszą pracę doktorską otrzymał dr inż. Marek Zenker – za pracę doktorską pt. "Wpływ struktury oleju i papieru na relaksację dielektryczną kanałów olejowych transformatorów energetycznych”. Promotor: dr hab. inż. prof. ZUT Jan Subocz, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Wydział Elektryczny, Katedra Elektrotechnologii i Diagnostyki.Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!