Busole Biznesu 2012 10.05.2013 14:20

W dniu 10 maja 2013 r. w Muzeum Techniki i Komunikacji przy ul. Niemierzyńskiej odbędzie się gala rozdania Nagród Gospodarczych Prezydenta Miasta Szczecin BUSOLI BIZNESU za 2012 rok. Nagroda przyznawana jest corocznie przedsiębiorcom w czterech kategoriach: Firma Roku, Firma dla Szczecina, Inwestycja Roku, Innowacja Roku.W trakcie gali nastąpi też wręczenie Nagród Prezydenta Miasta Szczecin w konkursach dla naukowców. W tym roku uhonorowane zostały dwie osoby z Wydziału Elektrycznego:

1. Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę magisterską lub dyplomową ukierunkowaną na nowoczesne technologie i innowacje - mgr inż. Przemysław Makiewicz za pracę magisterską pt. „Wirtualne Obrazowanie Rezonansu Magnetycznego (VMRI) w cyfrowym przetwarzaniu obrazów medycznych”. Promotor pracy dr inż. Krzysztof Penkala, Wydział Elektryczny, Katedra Systemów, Sygnałów i Elektroniki.
  2. Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę naukową z zastosowaniem komercyjnym: dr inż. Rafał Osypiuk za projekt maszyny pomiarowej do automatycznego wymiarowania stempli (narzędzi) formujących tabletki dla firmy ADAMUS HT Sp. z o.o. w Szczecinie, wprowadzonej do oferty handlowej firmy - Wydział Elektryczny, Katedra Automatyki Przemysłowej i Robotyki.

Serdecznie gratulujemy!Zapraszamy do oglądania relacji z uroczystej gali w programie TVP Szczecin, w sobotę 11 maja o godz. 17.00.