Brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski w Pływaniu dla studenta Wydziału Elektrycznego! 24.04.2015 12:59

Z przyjemnością informujemy o sukcesie naszego studenta Jakuba Kaszycy, który reprezentując naszą Uczelnię na Akademickich Mistrzostwach Polski w Pływaniu, wywalczył brązowy medal!Zawody odbyły się w dniach 28-29 marca 2015 r. w Poznaniu i startowali w nich byli i aktualni reprezentanci Polski (w sumie 76 uczelni). Grupa pływaków ZUT zaprezentowała na zawodach naprawdę wysoki poziom:

• drużyna mężczyzna zdobyła III miejsce w klasyfikacji uczelni technicznych i 10 miejsce w klasyfikacji generalnej,
  • drużyna kobiet zdobyła IV miejsce w klasyfikacji uczelni technicznych i 20 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Oprócz studenta naszego Wydziału medale zdobyli:

• Agnieszka Podlecka (WBiA) – srebrny i dwa brązowe medale,
  • Szymon Dymerski (WBiA) – srebrny i dwa brązowe medale,
  • Tyberiusz Frymus (WI) – srebrny i brązowy medal,
  • Adrian Muzyczuk (WI) – dwa brązowe medale,
  • Zuzanna Przasnek (WNoŻiR) – brązowy medal,
  • Michalina Wysocka (WTiICh) – brązowy medal,
  • Pamela Hanuszewicz (WBiHZ) – brązowy medal.

Opiekunem i trenerem reprezentacji był Józef Lemke.Serdecznie gratulujemy!

foto: ZUT