"Biznes i przemysł dla studentów" - pierwsze warsztaty za nami 14.12.2012 12:44

W dniach 11-13 grudnia odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu "Biznes i przemysł dla studentów". Trzydniowe spotkanie zatytułowane "Wprowadzenie do systemu Linux w systemach zagnieżdżonych" poprowadził przedstawiciel firmy Tieto Poland Sp. z o.o. - p. Maciej Walczak.Warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony studentów - każdego dnia obecnych było ponad 70 osób. Miło nam, że z możliwości pogłębienia swojej wiedzy skorzystali nie tylko studenci Wydziału Elektrycznego, ale również Wydziału Informatyki. Osoby obecne podczas wszystkich dni warsztatów otrzymały zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo.Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu "Biznes i przemysł dla studentów". Już 8 stycznia 2013 r. p. Wiesław Łodzikowski z Telewizji Polskiej S.A. przedstawi zagadnienie cyfryzacji sygnału telewizyjnego. Spotkanie odbędzie się w godzinach od 16:00 do 19:00, w sali 209 w budynku przy ul. Sikorskiego 37.