Bartłomiej Kucharczyk finalistą I Mistrzostw Polski Programistów PLC 29.05.2018 13:43

W dniu 19 maja 2018 r. na Politechnice Wrocławskiej odbyły się I Mistrzostwa Polski Programistów PLC, których organizatorem było Stowarzyszenie Naukowe Studentów „Automatyk”. W zawodach wzięli udział zarówno uczniowie, jak i studenci. Warunkiem uczestnictwa w mistrzostwach było poprawne rozwiązanie zadania kwalifikacyjnego, zamieszczonego na stronie internetowej wydarzenia.Z przyjemnością informujemy, że finalistą tych Mistrzostw został Bartłomiej Kucharczyk, student trzeciego roku studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Automatyka i Robotyka.Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie facebook.com/mistrzostwappplcGratulujemy!