Ankieta absolwenta 2010/11 10.05.2011 10:32

Sekcja ds. standardów i jakości kształcenia Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przeprowadza badanie opinii absolwentów, na podstawie procedury „Zasady prowadzenia ankietyzacji”. Celem ankiety jest poznanie Państwa opinii o najważniejszych kwestiach dotyczących organizacji i jakości kształcenia w naszej Uczelni, zwłaszcza doboru treści programowych i form kształcenia. Wyniki ankiety posłużą zwiększeniu efektywności kształcenia oraz usprawnieniu jego procesu w ZUT w Szczecinie.Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety, która pozwoli nam na dalsze doskonalenie studiów i ukierunkowanie procesu dydaktycznego. Ankieta przeznaczona jest dla absolwentów Wydziału Elektrycznego roku akademickiego 2010/2011 wszystkich rodzajów i kierunków studiówAnkiety dostępne są w wersji papierowej w dziekanacie oraz dostępne do pobrania poniżej. Wypełnioną ankietę prosimy wrzucać do specjalnie przygotowanej w tym celu urny, która znajduje się w dziekanacie.Termin składania ankiet upływa 30 listopada 2011 roku.

[download id="139182"]