Animex Foods partnerem Wydziału Elektrycznego 28.10.2014 14:56

27 października 2014 r. do grona partnerów Wydziału Elektrycznego dołączyła firma Animex Foods sp. z o.o. sp. k. Oddział w Szczecinie.Grupa Animex jest największym krajowym producentem mięsa i przetworów mięsnych, należy do grupy kapitałowej Smithfield oraz WH Group, liderów rynku mięsnego na świecie. Jest to także jeden z największych pracodawców w branży mięsnej, posiadający 10 oddziałów rozmieszczonych na terenie całego kraju. Sztandarowymi markami są Krakus i Morliny. Animex Foods jest liderem eksportu od Zachodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych po Koreę.Animex Foods kreuje swoją markę poprzez innowacyjne myślenie o biznesie oraz inwestycje w technologię, maszyny i wyposażenie zakładów produkcyjnych.Zawarte porozumienie zakłada m.in. współpracę w zakresie realizacji programu praktyk studenckich i stażów absolwentów oraz wyboru zagadnień do rozwiązania w ramach tematów prac dyplomowych i w ramach prac studenckich kół naukowych.

foto: Krzysztof Kujawski