Absolwenci WE w Złotej Księdze 17.12.2010 22:53

W dniu 16 grudnia 2010 r. w Sali Senatu ZUT w Szczecinie odbyło się spotkanie JM Rektora oraz Prorektora ds. studenckich oraz przedstawicieli władz wydziałów z absolwentami Uczelni z roku akademickiego 2008/2009 wyróżnionymi wpisem do Złotej Księgi Absolwentów wraz z pamiątkowymi medalami. Ze strony Wydziału Elektrycznego w spotkaniu wziął udział Prodziekan ds. studenckich dr inż. Krzysztof Okarma.Spośród trzech wyróżnionych absolwentów Wydziału Elektrycznego dwóch legitymowało się najwyższymi średnimi ocen spośród absolwentów wszystkich wydziałów ZUT (wręczanie medali odbywało się w kolejności od najwyższej średniej). Byli to: mgr inż. Pawel Frankowski (kierunek Elektrotechnika) oraz mgr inż. Hubert Michalak (Elektronika i Telekomunikacja). Trzecim naszym absolwentem wyróżnionym wpisem do Złotej Księgi był mgr inż. Michał Brasel (Automatyka i Robotyka).Dwóch spośród wyróżnionych absolwentów, tj. Paweł Frankowski oraz Michał Brasel, podjęło studia doktoranckie na Wydziale Elektrycznym.