3-BURSbAnd coraz bardziej profesjonalny 23.05.2016 08:57

Miło nam poinformować, że student naszego wydziału, Konrad Słodowicz, w dniu 18. maja zdał końcowy egzamin w klasie organów, prowadzonej przez dr Małgorzatę Klorek-Reder w Zespole Szkół Muzycznych w Szczecinie. Konrad Słodowicz jest aranżerem, dyrygentem, organistą, pianistą i wokalistą założonego przez dra inż. Jana Bursę zespołu muzycznego studentów na Wydziale Elektrycznym ZUT w Szczecinie o nazwie „3-BURSbAnd”.Egzaminem tym był recital dyplomowy składający się z siedmiu części. W programie były następujące pozycje:1. Tabulatura Jana z Lublina – Taniec „Zakłułam się tarniem”2. Jan Sebastian Bach – I Sonata triowa Es-dur BWV 525 część 1 – Allegro moderato3. Dietrich Buxtehude – Preludium fis-moll BuxWV 1464. Jan Sebastian Bach – Chorał “O Mensch, bewin den Sunde gross” BWV 6225. Jan Sebastian Bach – Koncert G-dur BWV 592 bez oznaczenia tempa – Grave – Presto6. Tadeusz Paciorkiewicz – Triptychon część III Toccata7. R. Wagner, F. Liszt - Chrór pielgrzymów z opery Tannhauser.Komisja egzaminacyjna, w skład której weszli: dyrektor szkoły - Piotr Piechocki - oraz cztery nauczycielki, przyznała za występ ocenę bardzo dobrą.Serdecznie gratulujemy.