28 maja ostatnie spotkanie z cyklu "Biznes i przemysł dla studentów" 21.05.2013 11:04

W przyszłym tygodniu odbędą się ostatnie już w tym roku akademickim warsztaty w ramach cyklu "Biznes i przemysł dla studentów". Spotkanie zatytułowane "Diagnostyka procesów przemysłowych z zastosowaniem platformy systemowej PXI National Instruments" poprowadzi p. Paweł Reszel z firmy National Instruments.Podczas prezentacji omówione zostaną zagadnienia pomiarów dynamicznych zjawisk szybkozmiennych, takich jak drgania i dźwięk z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego firmy National Instruments. Przedstawione zostaną możliwości w zakresie monitorowania warunków pracy obiektów przemysłowych. Prezentację zakończy omówienie systemu diagnostyki wybranego procesu przemysłowego w formie studium przypadku.Spotkanie odbędzie się 28 maja w sali 209 budynku przy ul. Sikorskiego 37, w godzinach 16.00-19.00.Serdecznie zapraszamy!