Zaproszenie na wykłady otwarte dla studentów i pracowników Wydziału Elektrycznego poprowadzone przez dwoje pracowników naukowych z partnerskiego Uniwersytetu w Żylinie (Słowacja) 18.04.2024 09:28

Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników Wydziału Elektrycznego na wykłady dwojga pracowników naukowych z partnerskiego Uniwersytetu w Żylinie (Słowacja), których wizyta na naszym Wydziale odbywa się w ramach programu ERASMUS+.

Tematyka wykładów będzie dotyczyła zagadnień związanych z oceną stanu materiałów biologicznych z wykorzystaniem metod elektromagnetycznych, a także z badaniem wpływu pól elektromagnetycznych o częstotliwościach radiowych na struktury biologiczne:

Prof. Milan Smetana, Nondestructive evaluation of electrically conductive biomaterials using electromagnetic methods at the University of Žilina

Dr. Daniela Gombárska, Numerical simulation of potential radiofrequency electromagnetic fields influence on biological structures

Termin wykładu: środa 24.04.2024 r.

budynek przy ul. Sikorskiego 37, sala A209

czas trwania ok. 90 min