Zaproszenie na Seminarium Komisji Informatyki i Automatyki poznańskiego oddziału PAN 16.04.2024 15:09

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym na Wydziale Elektrycznym ZUT seminarium naukowym Komisji Informatyki i Automatyki poznańskiego oddziału PAN pt. „Nowoczesne algorytmy sterowania i sztucznej inteligencji” w dniu 26 kwietnia 2024 r. o godz. 11:30.

Seminarium KIiA PAN połączone z  posiedzeniem Komisji jest organizowane cyklicznie przez cztery uczelnie, tj. Politechniki Poznańską oraz Bydgoską, Uniwersytet Zielonogórski oraz naszą Uczelnię. Tym razem obrady odbędą się w Audytorium im. Profesora Stanisława Skoczowskiego.

Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać do pani Justyny Nowaczyk (e-mail: justyna.nowaczyk@zut.edu.pl, tel.: 91 4494113).

Szczegółowy program seminarium w załączonym pliku (format:  pdf, rozmiar:  214 kB).