Wydział Elektryczny ZUT i Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. ogłaszają konkurs na najlepszą pracę dyplomową 22.04.2024 12:44

Firma Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. w ramach swojej polityki społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) przekazała Zachodniopomorskiemu Uniwersytetowi Technologicznemu w Szczecinie łączną kwotę 10 000 USD na dofinansowanie działalności Studenckich Kół Naukowych oraz na organizację konkursu na najlepsze prace dyplomowe.

Konkurs na najlepsze prace dyplomowe skierowany jest do absolwentów Wydziału Elektrycznego, którzy w okresie od 01.04.2023 r. do 31.03.2024 r. uzyskali ocenę bardzo dobrą z modułu/przedmiotu "Praca dyplomowa" na Wydziale Elektrycznym. Nagrody w wysokości 2 000 zł zostaną przyznane za najlepsze prace dyplomowe inżynierskie i magisterskie (po jednej w każdej kategorii). Autorzy nominowanych prac zobowiązani są do przesłania posteru prezentującego treść pracy drogą mailową na adres dziekanat.we@zut.edu.pl w terminie do 3.06.2024 r. Plakat musi zostać przygotowany zgodnie z wytycznymi. Wymagane jest również złożenie oświadczenia o przystąpieniu do udziału w Konkursie. Nagrody będą przyznawane przez komisję konkursową, której przewodniczyć będzie Dziekan Wydziału Elektrycznego.