Szkolenie Tietoevry Summer Academy: Telco 23.04.2024 12:38

Tietoevry ma przyjemność zaprosić do udziału w kolejnej inicjatywie edukacyjnej – Tietoevry Summer Academy: Telco.

Wszystkie informacje na temat programu, regulamin oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie: www.tietoevry.com/pl/campaigns/telco-academy/

Celem programu jest wsparcie studentów oraz absolwentów uczelni wyższych w nabywaniu kompetencji w obszarach IT związanych z profilem zawodowym Inżyniera Oprogramowania C oraz przygotowanie ich do podjęcia pracy w komercyjnych projektach R&D w sektorze telekomunikacyjnym. W ramach pracy warsztatowej uczestnicy będą mieli możliwość korzystania z tak popularnych narzędzi i technologii jak: C, Linux, Git, technologie 4G/5G.

Rejestracja trwa od 17 kwietnia do 6 maja 2024 r.

Rozpoczęcie współpracy poprzedzone jest prawidłowym rozwiązaniem zadania rekrutacyjnego.

Szkolenia będą odbywały się online, w godzinach popołudniowych w okresie od 1 lipca 2024 r. do 1 października 2024 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie.