Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Pawła Prajzendanca 29.08.2022 12:40

Dziekan Wydziału Elektrycznego ZUT zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Pawła Prajzendanca, która odbędzie się w dniu 12 września 2022 r. o godzinie 12:00, w sali nr 209, w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. Sikorskiego 37.

Temat rozprawy doktorskiej:

Elektromechaniczny przetwornik energii o konstrukcji tarczowej wzbudzany hybrydowo

Promotor:

dr hab. inż. Piotr Paplicki, prof. ZUT, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Promotor pomocniczy:

dr hab. inż. Marcin Wardach, prof. ZUT, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Wojciech Szeląg, Politechnika Poznańska

dr hab. inż. Mariusz Korkosz, prof. PRz, Politechnika Rzeszowska

Streszczenie rozprawy doktorskiej i recenzje zamieszczone zostały na stronie internetowej Wydziału Elektrycznego oraz w Biuletynie Informacji Publicznej ZUT. Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Elektrycznego ZUT, ul. 26 Kwietnia 10.

Istnieje możliwość udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej przez MS Teams. Osoby zainteresowane udziałem w tej formie, proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 9 września 2022 r. na adres e-mail: dziekanat.we@zut.edu.pl.