ERASMUS+ KA107 mobilność z krajami partnerskimi - nabór na wyjazdy dydaktyczne 16.10.2015 09:07

Informujemy, że do 23 października trwa nabór wniosków na wyjazdy dydaktyczne realizowane w roku 2015/16 w ramach projektu ERASMUS+ KA107 mobilność z krajami partnerskimi. Nabór dotyczy uczelni zlokalizowanych w krajach nieuczestniczących w programie ERASMUS+ (tzw. kraje partnerskie), z którymi podpisano umowy dwustronne ważne w roku akademickim 2015/2016. Są to:

• Georgian Technical University w Tbilisi, GRUZJA (obszar: Electronics and automation)
  • Akaki Tsereteli State University w Kutaisi, GRUZJA (obszar: ITCs, Engineering and Engineering trades)
  • Tbilisi State Medical University Tbilisi, GRUZJA (obszar: Engineering and engineering trades)
  • National Technical University of Ukraine "Kyiv Polytecnic Institute", UKRAINA (obszar: Engineering and engineering trades)

Wnioski zgłoszeniowe (formularze dotyczące wyjazdów dostępne na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl) należy składać u Pełnomocnika Dziekana ds. Współpracy Dydaktycznej z Zagranicą - dziekanat, pokój 213.Integralną część wniosku stanowi Indywidualny Program Nauczania (Mobility Agreement - Individual Teaching Programme) – formularz dostępny na stronie www.erasmusplus.zut.edu.pl) ustalony i zatwierdzony w porozumieniu z uczelnią przyjmującą. Program określa zakładane cele, zawartość programu zajęć oraz oczekiwane rezultaty. Wniosek bez załączonego Indywidualnego Programu Nauczania nie może być brany pod uwagę w postępowaniu kwalifikacyjnym.