Informujemy, że immatrykulacja studentów I roku studiów stacjonarnych drugiego stopnia, odbędzie się w dniu 4 marca 2026 r. (środa) o godz. 8:15 w Audytorium im. prof. S. Skoczowskiego w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. 26 Kwietnia 10.
Jednocześnie uprzejmie informuję, że bezpośrednio po uroczystości odbędzie się spotkanie organizacyjne z Panią Prodziekan ds. studenckich i kształcenia dr inż. Katarzyną Trelą.
Obecność na immatrykulacji i spotkaniu organizacyjnym jest obowiązkowa!
O dacie badań lekarskich zostaniecie Państwo poinformowani mailowo w późniejszym terminie.






