Aktualności

Zaproszenie na immatrykulację studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych 21.09.2022 15:01

Dziekan Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie ma zaszczyt zaprosić na uroczystą immatrykulację studentów I roku studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Uroczystość odbędzie się w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. 26 Kwietnia 10 w następujących terminach:

• studia stacjonarne pierwszego stopnia - 3 października 2022 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w Audytorium im. prof. S. Skoczowskiego
  • studia niestacjonarne pierwszego oraz drugiego stopnia - 8 października 2022 r. (sobota) o godz. 10:00 w sali C301

Bezpośrednio po immatrykulacji odbędą się spotkania organizacyjne z Prodziekanem ds. Studenckich dr. hab. inż. Piotrem Paplickim, prof. ZUT.

Obecność na immatrykulacji i spotkaniach organizacyjnych jest obowiązkowa!