Aktualności

Wykład Otwarty „Tworzenie dźwięku 3D” – 10 grudnia, godz. 17:00 05.12.2025 08:14

Wydział Elektryczny ZUT zaprasza na kolejny wykład otwarty, który odbędzie się 10 grudnia 2025 r. o godzinie 17:00.

Prelegentka: mgr inż. Kaja Kosmenda (Katedra Inżynierii Systemów, Sygnałów

i Elektroniki)

Tematem spotkania będzie „Tworzenie dźwięku 3D”.

Podczas wykładu omówione zostaną następujące kwestie:

  • czym jest dźwięk immersyjny i gdzie znajduje zastosowanie,
  • techniki nagraniowe wykorzystywane w produkcji dźwięku 3D,
  • tworzenie dźwięku immersyjnego przeznaczonego do odsłuchu w słuchawkach.

Serdecznie zachęcamy do udziału.