Wydział Elektryczny ZUT zaprasza na kolejny wykład otwarty, który odbędzie się 10 grudnia 2025 r. o godzinie 17:00.
Prelegentka: mgr inż. Kaja Kosmenda (Katedra Inżynierii Systemów, Sygnałów
i Elektroniki)
Tematem spotkania będzie „Tworzenie dźwięku 3D”.
Podczas wykładu omówione zostaną następujące kwestie:
- czym jest dźwięk immersyjny i gdzie znajduje zastosowanie,
- techniki nagraniowe wykorzystywane w produkcji dźwięku 3D,
- tworzenie dźwięku immersyjnego przeznaczonego do odsłuchu w słuchawkach.
Serdecznie zachęcamy do udziału.






