Szanowni Państwo,
na chwilę obecną, biorąc pod uwagę końcowy etap semestru akademickiego oraz trwające zaliczenia z poszczególnych form zajęć, które często wymagają bezpośredniego kontaktu, a także ogólne przywrócenie funkcjonowania komunikacji miejskiej oraz uruchomienie komunikacji zastępczej w mieście, informuję, że w dniu jutrzejszym, tj. 27.01, przewiduje się standardową realizację zajęć dydaktycznych. Jednocześnie uprzejmie proszę o wyrozumiałe traktowanie ewentualnych nieobecności studentów na zajęciach.
Informujemy, że sytuacja jest na bieżąco monitorowana.
Ewentualne dalsze decyzje i aktualizacje zostaną opublikowane w ciągu najbliższych 12 godzin.
Prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów na stronie internetowej oraz w systemach informacyjnych.
Z poważaniem,
Grzegorz Psuj






