Szanowni Państwo,
pomimo trudnych warunków pogodowych sytuacja nie uległa pogorszeniu, dlatego podtrzymujemy decyzję o standardowej realizacji zajęć w dniu 27.01.
Prosimy jednocześnie Nauczycieli Akademickich o wyrozumiałość wobec ewentualnych spóźnień i nieobecności studentów, zwłaszcza dojeżdżających z dalszych części miasta i regionu.
Z poważaniem,
Grzegorz Psuj






