Wydział Elektryczny ZUT zaprasza studentów na Dzień Inżyniera, podczas którego odbędzie się spotkanie z absolwentami WE, pełniącymi obecnie ważne stanowiska w renomowanych firmach współpracujących z WE ZUT.
Data: 4 marca 2026 r.
Godzina: 13:30
Miejsce: Audytorium im. prof. Stanisława Skoczowskiego, ul. 26 Kwietnia 10
Wydarzenie będzie okazją do poznania ścieżek kariery zaproszonych gości oraz uzyskania praktycznych wskazówek dotyczących rozwoju zawodowego w branży inżynierskiej.
Spotkanie będzie miało formę wystąpień prelegentów oraz sesji pytań i odpowiedzi.
Zachęca się uczestników do aktywnego udziału oraz przygotowania pytań do prelegentów.
Serdecznie zapraszamy!






